Kereekspert – õige partneri valik!


Tööd kindlustusmaksete alusel

Teostame remonditöid kõikide kindlustusjuhtumite puhul. Kahjukäsitlus ja hinnakalkulatsioonide koostamine kõikidele kidlustusfirmadele. Vajadusel sõidame avarii liiklusõnnetuse toimumise kohale või kliendi poolt esitatud aadressile.

Autode värvimine

Värvime kvaliteetselt erinevaid transpordivahendeid. Täpne värvitooni valik! Meie meistrite oskused tagavad õige värvitooni valikuga värvimise kattuvuse 100% baasvärviga. Värvimiseelsed ettevalmistustööd. Kasutame Standox, 3M, Teroson ja Loctite firmade materjale Töid teostatakse Blowthermi itaalia inseneride väljatöötatud töökoja aktiivse termoventilatiooni ja tolmu filtreerimise tingimustes. Värvimistöid teostatakse kuni 3,9m kõrgustele transpordivahenditele.

Autokerede geomeetria taastamine ja remont

Erinevaid keretöid teostavad spetsialistid, kes on kompetentsed terves tööprotsessis. Sõiduki kere geomeetria ja kahjustatud kohtade mõõtmiseks kasutame elektroonset mõõtesüsteemi Car­O­Tronic Vision, mis võimaldab hinnata kere seisundit stendil kolmemõõtmelisena. Kahjustatud piirkondade taastamiseks kasutame 2­liiki roboteid: Car­O­Liner Q42 keskmiste ja suurte kahjustuste puhul ning Car­O­Liner Speedi kosmeetilisteks töödeks. Taastame transpordivahendite keresid kõrgusega kuni 3,9m.

Keevitustööd

Keevitustöid teostatakse kõikidel autotööstuses kasutatavate metallide liikidel. Keevitamiseks kasutatakse poolautomaa keevitusseadet, mis võimaldab teostada õmblusi alumiiniumi ja vase sulamiga. Inverter punktkeevitusaparaat võimaldab remontida paneele ja mittekandvaid konstruktsioone. Tagatud on tööde vastavus kogu maailma autotootjate kvaliteedistandarditele. Teostatud tööde tase vastab üle maailma kasutatavale autotootjate kvaliteedistandardile.

Autoklaaside vahetus

Kahjustatud või defektne autoklaas tuleb soovitatavalt kiiresti asendada spetsialistide poolt enne purunemist. Kahjustatud või defektne autoklaas enne selle täielikku purunemist tuleb spetsialistide poolt kiiremaskorras vahetada. Kereekspert teostab kõikide automarkide ja mudelite klaaside vahetust. Puudub vajadus kaasata kahjukindlustajat – pöörduge otse Kereeksperdi poole. Meie vormistame kindlustusdokumendid ja asendame või taastame Teie autoklaasi. Autoklaaside vahetamisel kasutame TÜV sertifikaadiga liimi firmalt Sika&Teroson(Henkel). Meil on lai teenuste spekter: autoklaaside vahetus, kivitäkete remont, autoklaaside kahjukindlustustoimingud tekkekohas, konsultatsioonid.

Asendusauto

Kereekspert teab, et auto on igapäevaelu lahutamatu osa. Seetõttu pakume asendusauto kui Teie auto on remondis.

Puksiirabiteenus

Elus juhtub palju ettenägematuid olukordi – kaugel kodust vedas Teie auto teid alt või sattusite avariisse. Teil on vaja jõuda remonditöökotta, aga auto ise ei ole võimeline liikuma. Mis teha sellistel juhtudel? Helistage Kereeksperti ja meie organiseerime Teile puksiirija anname head nõu edasisteks toiminguteks.


Tasuta konsultatsioon ja ekspertabi 24/7
Kereekspert – õige partneri valik

Remondi eelhinnangu saamiseks saada foto WhatsApp­ile või Viber­ile